Uniek gelegen groot herenhuis op 300m station en dicht bij centrum Gent. Op het einde van het kunstenparcours passeer je tussen DOK en Dampoort langs het tweede deel van de straat waar nog meer artiesten hun werk tentoonstellen, alsook op de nieuwe voorziene graffitiplek.
Deze woning omvattende o.a.:
•Inkomhal
•Toilet
•Grote leefruimte
•Keuken
•Badkamer met ligbad, lavabo en 2de toilet
•Mogelijkheid om 5 à 7 slaapkamers te creëeren
1STE VERDIEP:
•2 slaapkamers
2DE VERDIEP:
•2 slaapkamers
ZOLDER:
•Vaste trap
•Mogelijkheid voor extra kamers
Pluspunten:
•Dubbele beglazing, rolluiken beneden, centrale verwarming op aardgas, topligging
Divers: Karaktervolle ruime woning met veel potentieel, ideaal voor uw eigen project te realiseren in het hartje van Gent, voorheen gekend als Boulevard van den Kleinen Dok. Circa 1868 aangelegde brede laan vertrekkend van het Oktrooiplein. Gelegen tussen de spoorlijn Gent-Eeklo enerzijds en tussen achtereenvolgens het Achterdok, Handelsdok en Houtdok anderzijds. Enkel het gedeelte ter hoogte van het Achterdok vertoont een vermeldenswaardige en vrij aaneengesloten bebouwing, namelijk statige burger- en herenhuizen uit de tweede helft van de 19de eeuw. Het is een vrij lange straat met veel industriele bebouwing. Interessante plaatsen zijn het Dok en het Houtdok dat een van de mooiste plekken van de oude haven is.
Grondoppervlakte ca.100m². Bruikbare vloeroppervlakte ca.231m² (indicatief volgens het EPC). EPC640 kWh/m² – UC3511838 – Label F -renovatieplicht binnen de 6 jaar na akte tot label D. P-score en G-score: A. Bevindt zich niet in een risicozone voor overstromingen.
Bel ons op 056/72.48.93 voor een bezoek ter plaatse en reserveer alvast uw bezichtiging of kom gerust vrijblijvend eens langs. We leiden jullie graag even rond. (Ref. 16310)
Compare listings
Compare