Woningen te koop in Drongen
39 actieve panden · mediaanprijs € 351.000 · bijgewerkt op 31 augustus 2026
Actief aanbod
39
Mediaanprijs
€ 351.000
Mediaan prijs per m²
€ 3.278
Prijsvork
€ 75.000 – € 1.195.000
Woningen te koop in Drongen op My Future Home: 39 panden van makelaarskantoren en particuliere eigenaars. Gemiddeld 2.6 slaapkamers. Filter hieronder op prijs en slaapkamers, of bewaar je zoekopdracht en ontvang nieuw aanbod meteen in je mailbox.
Uitgelichte woningen in Drongen
Ruime gezinswoning met tal van mogelijkheden op een toplocatie met 3 slaapkamers en zolder. (Ref.17343)
Gent · 9000
€ 350.000
“Startprijs bedraagt € 350.000,00. Elk prijsvoorstel vanaf deze prijs zal worden voorgelegd aan de eigenaars die zich het recht voorbehouden dat al dan niet te aanvaarden.” Bent u op zoek naar een ruime woning met karakter en uitbreidingsmogelijkheden? Dan is deze charmante woning in Gent zeker een bezoek waard! Gelegen op een uitstekende locatie, op korte afstand van het stadscentrum en met een vlotte verbinding naar winkels, scholen en openbaar vervoer, geniet u hier van een ideale combinatie van bereikbaarheid en wooncomfort. Bij het betreden van de woning komt u binnen in een inkomhal die toegang biedt tot een gezellige leefruimte, een ingerichte keuken, een praktische berging/wasplaats en een badkamer met douche en apart toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich momenteel 3 volwaardige slaapkamers. Dankzij de vaste trap naar de zolderverdieping beschikt u bovendien over een ruime zolder die perfect kan worden ingericht als extra slaapkamers, bureau, hobbyruimte of speelkamer. Hierdoor biedt de woning heel wat uitbreidingsmogelijkheden voor grotere gezinnen of wie graag extra ruimte wenst. Met enkele opfrissingswerken kan deze woning worden omgetoverd tot een warme en comfortabele gezinswoning, volledig naar uw eigen smaak. Troeven 3 slaapkamers met mogelijkheid tot extra kamers op zolder Centrale ligging nabij centrum Gent Veel potentieel voor gezinnen of investeerders Een bijzonder pluspunt is de geschiedenis van het pand: oorspronkelijk bestond het uit twee afzonderlijke woningen die later werden samengevoegd tot één ruime gezinswoning. Dit zorgt voor een unieke indeling en extra mogelijkheden om de woning volledig naar uw eigen wensen in te richten. Grondoppervlakte 71m². Bruikbare vloeroppervlakte ca.137 m² (indicatief volgens het EPC). EPC 492 kWh/m² - Label C - UC 3388678 – Renovatieplicht binnen de 6 jaar na aankoop naar EPC D. P-score en G-score: D. Bevindt zich niet in een risicozone voor overstromingen. Bel ons op 056/72.48.93 voor een bezoek ter plaatse of kom er vrijblijvend eens langs. We leiden jullie graag even rond. (Ref. 17343)
Ingericht en instapklaar restaurant over te nemen in Gent-Centrum
Gent · 9000
Prijs op aanvraag
Volledig ingericht restaurant over te nemen, instapklaar en gelegen op een toplocatie nabij Sint-Jacobs en de Vrijdagsmarkt, een van de meest levendige en populaire buurten van Gent. Kenmerken: Zitplaatsen binnen: 30 personen Terras: 6 personen Keuken: Ingericht met o.a. 4-pits gasvuur + bakplaat, combi-steamer, vacuümmachine, frigo cel en ruime berging. Vrij van brouwer: Geen verplichtingen voor drankafname bij een brouwerij. Parkeermogelijkheden: Vlakbij, op de parking onder de Vrijdagsmarkt. Huurprijs: 2.350,-euro/maand Overnameprijs: op aanvraag Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een instapklaar restaurant op een bruisende locatie in het centrum van Gent. Neem contact op voor meer informatie!
DWIMMO Wellens & PartnersCentraal gelegen ruime gezinswoning met 4 slaapkamers, keuken en badkamer. (Ref.17189)
Gent · 9000
€ 285.000
Startprijs bedraagt € 285.000,00. Elk prijsvoorstel vanaf deze prijs zal worden voorgelegd aan de eigenaars die zich het recht voorbehouden dat al dan niet te aanvaarden. Op zoek naar een ruime woning met veel mogelijkheden te Gent? Deze centraal gelegen gezinswoning combineert comfort, functionaliteit en een praktische indeling. Indeling: Inkomhal Ruime en lichtrijke leefruimte Volledig uitgeruste open keuken Praktische berging Aparte bureelruimte, ideaal voor thuiswerk 4 volwaardige slaapkamers Moderne badkamer met toilet, lavabomeubel en inloopdouche Kelder Zoldertip Extra troeven: Centrale verwarming op aardgas Veel potentieel en ruimte Dubbele beglazing Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Grondoppervlakte 61m². Bruikbare vloeroppervlakte ca.100m² (indicatief volgens het EPC). EPC 289kWh/m² - UC3835020 - Label C - geen renovatieplicht. P-score en G-score: A. Bevindt zich niet in een risicozone voor overstromingen. Bel ons op 056/72.48.93 voor een bezoek ter plaatse of kom er vrijblijvend eens langs. We leiden jullie graag even rond. (Ref. 17189)
Ruime Winkelruimte in Ledeberg – 240 m² op Toplocatie!
Ledeberg · 9050
€ 305.000
Commerciële toplocatie in het hart van Ledeberg met uitstekende zichtbaarheid en veel passage! -Deze ruime handelsruimte van ca. 240 m² biedt tal van mogelijkheden voor horeca, retail of andere commerciële activiteiten. -Dankzij de open indeling en grote etalage geniet de ruimte van een sterke commerciële uitstraling en maximale visibiliteit. -Troeven van het pand: Ca. 240 m² bruikbare oppervlakte Open handelsruimte met veel mogelijkheden Aparte opslagruimte achteraan Ruime etalage en veel natuurlijke lichtinval Vlot bereikbaar met openbaar vervoer en nabij invalswegen . Woonst mogelijkheden binnen de zaak -Ideaal voor ondernemers die een nieuwe zaak willen opstarten of een bestaande activiteit willen uitbreiden op een strategische locatie. -Een commerciële opportuniteit met potentieel in een levendige en groeiende buurt. Voor meer info en/of bezoek bel Aurélie 0494/80.77.88
DWIMMO Wellens & PartnersAlle woningen in Drongen
Stijlvol gerenoveerd ruim appartement (1ste verdiep) met 2 slaapkamers, keuken, badkamer en terras. EPC 138 kWh/m²jaar. (Ref.17253)
Gent · 9000
€ 519.000
Te koop – Te renoveren rijwoning met tuin in hartje Ledeberg
Ledeberg · 9050
€ 280.000

Exclusieve villa op een unieke toplocatie in het groen – wonen, werken en genieten in alle rust (Ref.17375)
Mariakerke · 9030
€ 849.000
Ruime gezinswoning met 4 slaapkamers, keuken, badkamer en stadskoertje in een rustige straat aan de Muide (Ref.17134)
Gent · 9000
€ 275.000
Instapklare gerenoveerde woning met moderne keuken en badkamer, 2 ruime slaapkamers en tuin nabij het centrum (Ref.17342)
Gent · 9000
€ 320.000
Ruime prachtige energiezuinige stadswoning nabij centrum met 3 slaapkamers, keuken, badkamer en gezellig overdekt stadsterras. EPC 292 kWh/m²jaar. (Ref.17206)
Gent · 9000
€ 399.000
Instapklare stadswoning met verrassend veel ruimte, 2 slaapkamers, gezellige leefruimte met moderne keuken. (Ref.17306)
Gent · 9000
€ 285.000
Ruime gezinswoning met 4 slaapkamers, keuken, badkamer en gezellige koer op een centrale ligging vlak bij Gent. (Ref.17364)
Gent · 9000
€ 393.900
OPEN HUIS ZATERDAG 29/08 van 10u tot 11u.Te renoveren rijwoning met oprit en tuin en tal van mogelijkheden op toplocatie. (Ref.17399)
Gentbrugge · 9050
€ 341.990
Charmante en energiezuinige stadswoning met 4 slaapkamers en zonnige tuin in de Visserij. (ref. 17367).
Gent · 9000
€ 585.000
Instapklare studio met privatieve autostaanplaats nabij UZ Gent (Ref.17276)
Gent · 9000
€ 117.000
Stijlvol gerenoveerd ruim appartement (1ste verdiep) met 2 slaapkamers, keuken, badkamer en terras. EPC 138 kWh/m²jaar. (Ref.17253)
Gent · 9000
€ 519.000
Zeer ruim en lichtrijk appartement met 3 slaapkamers, keuken, badkamer, terras en garage 30.000 euro. EPC 114 kWh/m²jaar. (Ref.17156)
Gent · 9000
€ 399.000
Volledig gerenoveerde burgerwoning, ideaal gelegen aan de Brugse Vaart, met 3 slaapkamers, badkamer, keuken en terras. (Ref.17173)
Gent · 9000
€ 489.000
Instapklare en lichtrijke studio op een topligging voor studenten. (Ref.17182)
Gent · 9000
€ 169.000
Centraal gelegen instapklaar en recent gerenoveerd appartement met 2 slaapkamers en garage (mits meerprijs). EPC 105 kWh/m²jaar. (Ref.17199)
Gent · 9000
€ 349.000
Prijzen per aantal slaapkamers in Drongen
| Slaapkamers | Aanbod | Mediaanprijs |
|---|---|---|
| 1 | 3 | € 215.000 |
| 2 | 8 | € 339.000 |
| 3 | 7 | € 399.000 |
| 4 | 5 | € 393.900 |
Veelgestelde vragen
- Hoeveel woningen staan er te koop in Drongen?
- Op dit moment staan er 39 woningen te koop in Drongen op My Future Home.
- Wat kost een woning in Drongen?
- De mediaanvraagprijs is € 351.000. Het aanbod loopt van € 75.000 tot € 1.195.000.
- Wat is de prijs per m² in Drongen?
- De mediaanprijs per bewoonbare m² in dit aanbod is € 3.278.
- Krijg ik een melding van nieuw aanbod in Drongen?
- Ja. Bewaar deze zoekopdracht met je e-mailadres en je krijgt automatisch een mail bij nieuw passend aanbod. Een account is niet nodig.






























































































